Guild Wars 2 Türkiye

Orjinalini görmek için tıklayınız: Naruto Vs Rock Lee video Part 1-2
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Arkadaşlar sonunda ANime Com dan sonra yayınlayacaklarını soyledikleri efsanevi fan video Naruto Vs Rock Lee videosuun part 1-2 yi tek video olarak yayınladılar artık Rock Lee nin gateleri actıktan sonra neler oldu biliyoruzz..
İyi seyirlerBig Grin

<a href="http://www.youtube.com/v/F6mSdpMJCdc&amp;rel=0&amp;fs=1" target="_blank">http://www.youtube.com/v/F6mSdpMJCdc&amp;rel=0&amp;fs=1</a>
Ahah, Secondary Lotus beklerken Drunken Master çıktı Smile İyiymiş.. İlkine oranla o kadar da çok beğenmediğimi söylemem lazım, ama yine de gayet sağlam iş. Hadi bakalım üçüncü bölüm de sağlam olacak gibi.. Adam sennin mod'a geçti beyler, ayık olun..
zaten ilk videonun devamı yarısını yayınlamamışlardı... ben kyu-bi nezaman gorecez onu merak ediyorum umarım devamı vardır. devamı konusunda pek bir açıklama yapmamışlar bukadar da olabilir.

@alph bencede devamı daha cok tekme tokat vari olmuş ama rocklee nin gate acma sonrası aksiyonu iidi. bi ara da narutonun gozler nine-tail fox'unkine donuştu aha dedim aksiyon geliyo ama gelmedi biraz üzücüSad
10:29-10:34 Seven-Sided Strike, arkadaş monk sanırım ^^
Rock lee'yi canlandıran kişi gerçek hayatta da dövüş sanatları çalışıyor galiba.
ehehe güzelmiş daha öncede fan clip ler gördüm ama dandiklerdi
gzl ypmşalr son bölmelride izlemmştim izleyesm geldi..))