Guild Wars 2 Türkiye

Orjinalini görmek için tıklayınız: Warcraft III: Reign of Chaos
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Beyler önceden severek oynadığım bazı oyunlardan biriydi. Oyunu anladığım kadarı ile sadece görsel olarak güncellemeye almışlar. Bu haber bile benim için yeterince sevindirici. Gelgelelim asıl sorularıma. Oyunu önceden hep internetten indirip oynamıştım. Madem tekrardan başlıcam orjinal alıyım diyorum ama aklımda 1 2 soru oluştu.
1- Oyunu yeniliyorlar ya farklı bir paket olarakmı piyasaya sürerler ?
2- Bu güncellemeye frozen throne paketi dahil mi ? yoksa sadece w3 mü güncellicekler ?
Sabah sabah heyecanlandım. 1 saattir kurcalıyorum etrafı var mı böyle birşey diye. Sanırım sen Starcraft 2 Arcade Mod için yayınlanan Warcraft 3 modellerini oyunun grafiklerinin yenilenmesi sandın. Ben hala aktif bir şekilde oynuyorum Frozen Throne'u Battle.net üzerinden multi olarak. O dediğin olay sadece Starcraft 2'de modderlara malzeme olması açısından Warcraft 3 modellerinin eklenmesi. Ki çok güzel gelişmelerde gördük community tarafından şu ana kadar.

OLDVFTT4088Z1422993587341.jpg

C5NZD9IE8VKJ1422993587333.jpg

gibi...

Bu saatten sonra Warcraft 3'e herhangi bir grafiksel remake sanmıyorum ki gelsin. Ben şahsen yakın zamanda Warcraft 4'ün duyurulmasını bekliyorum. Film yaklaşıyor, WoW için ekstra content yaratmaları lazım ve şuan Warcraft 3'den bu yana tam Starcraft 1 ve 2 arasında geçen süre kadar bir süre geçmiş durumda. Yani 12 yıl. Arayı daha fazla uzatacaklarını düşünmüyorum. Film ile birlikte ciddi gelir elde edebilirler bu ipden. Bu seçeneği görmezden gelebileceklerini düşünmüyorum.
Hadi ya. Warcraft: Armies of Azeroth remake adlı başlık görünce öyle sandım.Senide uğraştırdık o zmn kusra bakmayasın. Konu biraz amcından sapıcak ama siz söyledikten sonra starcraft a baktım fena oyun değil gibi . Elim değmişken onu da alıcam sanırsam. Warcraft 4 umarım sizin dediğiniz gibi olur ve yakın zamanda çıkar.Bu ümitle beklemedeyim.

Bu arada aklıma gene 1 2 soru takıldı. W3 10 £ ama frozene thorna satın alma linki yok? Kafam karıştı o ayrı bir paket değiilmiydi? Stın alınca indirirken 2 si birmi inicek yoksa onu farklı 1 yerden fln mı satın alayım? Çünkü g2a da 2 sinin satışı ayrı olarak gözüküyor.

Ayrıca oyunu torrentten ücretsiz indirip 1 2 şey kurup bazı uygulamalara üye olduktan sonra onlarda online oynanabiliyor. Şimdi ben orjinal satın alıp multiplayer oynarsam onlarla eşleşme ihtimalim varmı ?Yoksa onların sunucuları fln ayrımı?

https://www.g2a.com/warcraft-3-gold-edit...lobal.html

Bunu alman yeterli. Oyunun 3 serverı var oynayabileceğin. İkisi ücretsiz.

1. Battle.net : Blizzard'ın kendi serverı. En kalabalık oyuncu kitlesi burada. Oyuncu seviyesi orta seviyede.

2. Eurobattle : Baya kalabalık burasıda. Ücretsiz. Oyuncu seviyesi yerlerde. Kaliteli oyuncu pek yok.

3. W3Arena : Burasıda ücretsiz. Oyuncu sayısı diğerlerine göre az. Ancak aşırı hardcore oyuncular var. En competitive kısım burası. Oyunda yeniysen filan bulaşma derim.

En uygunu Battle.net dediğim gibi. Oyunu satın alır indirirsin. Sonra bu iki serverın launcherlarınıda çekersin. İstediğinle girer oynarsın fark etmez. Ama hepsine aynanda ulaşamazsın.

Starcraft 2 competitive anlamda Warcraft 3'ün çok çok üstünde haberin olsun. Zor haliyle. Öğrenmen uzun sürebilir ama çok zevk alırsın. Eğer benim gibi rts müptelası bir insansan mutlaka oyna. Piyasada açık ara en iyi rts. Hatta tek adam gibi competitive rts diyebilirim.
Sağolasın satın aldım. Bu arada sc2 yi az daha araştırayım o zmn. Sen çok zor diyince gözüm korktu açıkçası. Yardımların için tşkler.
http://www.technopat.net/2015/08/13/warc...lere-mujde

http://www.merlininkazani.com/Blizzard_W...262p1.html

@Wyrdfell Haklı çıktın. Big Grin Galiba w4 üzerinde ya yapım aşamasındalar yada milleti yokluyorlar.Umarım filminden önce çıkartırlar.
@Wyrdfell w4 ile ilgili bir sorum olucaktı. Dün arkadaşla konuşurken aklımada takıldı ona sordum büyük ihtimalle olmaz dedi. w3 de farklı farklı mapler vardı ya ona göre amacımız / oynayışımız fln değişiyordu ya w4 dede durum bu olurmu ?

Ayrıca aklıma takılan en büyük soru çoğu kişi w3 ü bilmez DotA diye bilirler. Bende açıkçası bu oyunu bu şekilde tanıdım. Şimdi dotayı bildiğim kadarı ile valve satın aldı. Blizzard w4 ü çıkarıdığında gene dota mapini aynı şekli ile getirebilir mi? Yasal bir sürtüşme yaşarlar ama tamamen geri getirememesinden korkuyorum.