Guild Wars 2 Türkiye

Orjinalini görmek için tıklayınız: Payment Authorisation Failed Hatası
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Oyunu kendi sitesinden satın almaya çalışırken Payment Authorisation Failed hatasını alıyorum.İninal karta sahibim ve kartda 113 tl var.Yardımlarınızı bekliiyorum.
hesaptaki parayı dolara çevirip o şekilde dene. Banka kartı mi peki ininal kart ?
Ön ödemeli kart diye geçiyor banka kartı sayılır yani. Fakat dolara çevirme gibi bir şey yok bunda
Banka kartı ise olmaz. Bende de online alışverişe açık olan bir banka kartı vardı ancak oyunu o kartı kullanarak satın alamadım. Supporta mail attım, onlar da bankanın ödemeyi onaylamadığını söyledirler. Her online alışverişte kullandığım kartı kullanamadım yani. Büyük ihtimalle sorun satın alma sırasında sana kart türü seçtirdiğinde oluyo orda kredi kartını değil banka kardını seçmen lazım ancak öyle bir seçenek yok sen de de aynı sorun olabilir. İşin aslını supoorta mail atıp sorabilirsin onlardan kaynaklıysa çözerler hemen.
Supporta mesaj attım zaten fakat ne yaptılarsa işe yaramadı. Mecbur durmaplayden aldım bende umarım sıkıntı çıkmaz.