Guild Wars 2 Türkiye

Orjinalini görmek için tıklayınız: [Path of Fire] Binekler
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
The Raptor

Q707Lr.jpg

Raptorlar sağlam ve hızlıdırlar, zekaları nedeniyle eğitilmeleri kolaydır. Tek bir sıçrayışta büyük mesafeler kat edebilirler, bu özelliklerinden dolayı çöl sakinleri tarafından çok tercih edilen bir binektir. Yolcuların raptoru almadan Amnoon şehrini terk etmemeleri önerilir.

The Skimmer

9d3db9.jpg

Skimmer'lar Elon Nehrine özgü nazik yaratıklardır. Suyun üzerinde yaşarlar, yerin üzerinde süzülürken büyük hava keselerinden nefes alırlar. Tam anlamıyla uçamasalarda kısa mesafelerde birkaç norn yüksekliğinde havada kalabilirler. Bu özellikleri onları tehlikeli kumların geniş geçitlerinde vazgeçilmez yapar.

The Springer

RP4PGG.jpg

Uzun kulakları ve kıvrak burunları büyüleyici fakat Springer'i asıl güçlü yapan şey dudak uçuklatacak derecede dikey sıçrama yapabilme yetenekleridir. Seyahat eden tüccarlar ve kuryeler Crystal Highlands'daki dik uçurumları geçmek için kullanırlar.


The Jackal

OL5LbZ.jpg

Çakallar tarif edilmesi zor, pişkin toprakla oluşan, büyülü runelar ile şekil almış yaratıklardır. Kumların içinde yok olup kısa mesafede ışınlanabilirler ve kum geçitler arasında birden ileri fırlayabilirler. Desolation'un cinleri onları yarattı ve evcilleştirdi. Ona layık bir eğitmen olduğunuzu kanıtlayın, belki onlardan biriyle arkadaş olabilirsin.
Çok faydalı bir post olmuş emeğine sağlık
Bilgilendirme için teşekkürler. Ama bu binekleri nasıl elde edileceğini de söylesen daha makbule geçerdi. Rehber isteriz.  Huh
Binekler nasıl alınır ;
Raptor : Crystal Desert'e ilk geçişte story yaparken ilk heart görevi sana raptor veriyor , görevi yaparken yönlendirmeleri takip edip alabilirsin
Springer : Unlock etmen için raptor mastery 3. bitirmen lazım , Desert Highlands haritasında springer eğitim yaptıran bir heart npcsi var , görevi yapıp npcden satın alıyorsun.
Skimmer:Unlock etmen için raptor mastery 3. bitirmen lazım , Elon riverlands haritasında skimmer training veren heart npcsinden görevi yaptıktan sonra alabilirsin .
(Raptor 3. mastery ile ister Springer ister Skimmer açabilirsin , tavsiyem sıra ile ikisinide açman)
Jackal : Unlock etmen için Springer veya Skimmer bineklerinden birtanesinin 3. mastery bitirmiş olman lazım , daha sonra The Deselation haritasının sol altında bulunan jackal training heart npcsinden görevi yapıp alabilirsin
Tam lokasyonları haritaya gittiğiniz zaman genel chatten sorabilirsiniz, direk waypoint atan olur illaki ve bu 4 binek alınırken bir miktar trade contract token ve gold istiyor , hazırlıklı gidiniz ...
Grypon : Unlock etmen için POF story bitirip Domain of Vabbi haritasında bazı lokasyonları gezmen lazım . Bu bineği almak diğerlerinden çok farklı olduğu için uzun uzun burda yazmak anlamsız olucak, nette ufak bir araştırma ile nasıl bir yol izleneceğini bulabilirsiniz , kısaca story bitirmiş karakter ile collection açıyorsunuz ve itemleri toplamaya başlıyorsunuz , zaman ve 250 gold civarı para lazım...
Bilgilendirme için teşekkürler. Emeğine sağlık.
bu binekler için illa paket almamız gerekiyor mu? story i tamamladım (80lvl) ancak bende kapalı durumda. yada belirli bir görevden mi başlamam gerekiyor ?
(04-10-2017, 05:36 PM)Asaya Nickli Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]bu binekler için illa paket almamız gerekiyor mu? story i tamamladım (80lvl) ancak bende kapalı durumda. yada belirli bir görevden mi başlamam gerekiyor ?

Evet, Path of Fire sahibi olmak gerekiyor.
zaten 1 paket almışken 2. yi almak f2p mantığıma çok yakışmıyor o yüzden binekler her ne kadar ciddi fark yaratsa da almayı düşünmüyorum öyleyse
Sadece binekler için değil Elite traitler içinde gerekiyor. Meta ya göre eğer sizde kullandığınız sınıfta pof trait ağaçları olmazsa sizi fractal,raid yada özel WvW zerglerine almayabilirler.
Doğru soruları sormuyorsunuz.
Mountlara skin bekliyoruz hadi bakalim Smile)

Post icin tesekkurlerSmile
guild arıyorum varmıdır acaba?
Path of Fire ile gelen bütün binekler güzel. Ama bir tanesi var ki diğerleri ile karşılaştırılamayacak kadar iyi oda Griffon Mount.

Dağ, taş, ova, bayır demeden kuşlar gibi süzülerek uçabilmeni sağlıyor. Onu eklemeye unutmuşsun.  

Alması kolay değil gibi ama sahibi olana da oyunda ciddi bir kolaylık sağladığı net belli. 

Griffon Mount isteriz..  Big Grin