Guild Wars 2 Türkiye

Orjinalini görmek için tıklayınız: legendary ve oyun satın alma
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Arkadaşlar merhaba   Smile  Ben Uzun süredir üçretsiz bir şekilde bu oyunu oynuyorum. Oyunun mantığını çözdüm sayılır   Smile Ama genede aklıma takılan bir sürü sorun var şimdi bunlardan bahsetmek istiyorum ve yardımlarınıza ihtiyacım var Smile

1. Oyunu satın almak istiyorum. Ama maddi acıdan biraz sıkıntım var oyunun kendi marketinden hariç, daha uygun bir fiyada alabileceğim güvenilir veya kendinizin almış olduğunuz güzel bir satış sitesi var mı ?
2. Üçretsiz bir şekilde oynamama rağmen legendary yapmaya çalışıyorum. Yani gerekli materyalleri ufaktan toplamaya, biriktirmeye başladım. Hedefim Twilight yapmak. Twilight yapmadan önce Dusk yapacağim. Crafting lvl 110 şuanlık çok fazla uğraşmadım goldum var Weaponsmıth ve Armorsmıth' i 400 lvl yapabilirim. Ama aklıma takılan şu 400 lvl yaptım var sayıyorum. Legendary yapmak için illa HoT paketini almam gereklimi ?
3. Bloodstone shard almam için 200 spirit shard gerekli bende 87 adet var. Bunu en kolay nerden elde edebilirim.
4. Mystic Clover çıkartmak için gerekli olanlardan biri olan Mystic Coin elimde 1 adet var ve bana en az tahminimce 200-250 adet gerekçek. Ben bu kadarı nerden bulabilirim ?
5. Icy runesstone 100 adet gerekli. Yanılmıyorsam bir yerde okumuştum günde 1 defa bir bosstan düşüyormuş. Yada bakmadım gerçi ama tradıng post'ta tanesi 1 golda satılıyormuş doğrumu bunlar ? ve boss olayı doğruysa bu bossun adı nedir ?
6. Harita tamamlamada bize 2 adet Gift of Exploration veriyor. Ama örnek olarak ben 3 tane legendary item yapmak istiyorum. Bu durumda ne yapacağım ?
şuanlık sıkıntılarım bunlar yardımcı olabilecek herkeze teşekkür ederim Smile  Cevaplarını bekliyorum. Saygılarımla Ailem  Smile Smile

Ekleme yapmak istedim benim oynadığım serverda legendary Twilight fiyatı 1 hafta önce 3200 golddu. Şuan iş yerinden yazıyorum bu konuyu. Çarşamba günü bakmıştım ve fiyatı 2999, Perşembe günü yani dün baktığımda 2900 olmuştu. Giderek düşmeye başladı. Aynı zamanda Legendary yapımında kullanılan Materyallerinde fiyatların azalma var. Bu durum oyundaki Legendary itemlerin çoğalmasından mı kaynaklı dersiniz yoksa uzun zamandır oynayan arkadaşlar iyi bilirler, arada fiyatlar inip çıkar. 1 hafta ucuzlar 2 hafta sonra tavan yapar gibi bir olay mı var ?

Son bir şey daha; legendary yapmak mı daha iyi para kasıp satın almak mı ? hangisi daha mantıklı olur ?

Yazım hatalarım olabilir  Smile  Sorun yaşadığım bir çok konu yabancı forum sitelerinde cevapları belki mevcuttur ama yabancı dilim anlamaya yetecek kadar iyi olmadığı için size danıştım. Translate yapabilrdim ama yinede anlamaya bilrdim türk birinden öğrenmem daha iyi olur diye bu konuyu açtım hatam varsa af ola   Smile Smile
1-Daha uygun siteler mevcut g2a gibi fakat oyunu aldıktan sonra herhangi bir customer support durumunda sıkıntı yaşayan arkadaşlar tanıyorum.
2-Crafting 400 ve Twilight için hot a ihtiyacın yok.
3-Shardları lvl atladıkça dailyleri yaptıkça ve günlük ilgin rewardlardan alırsın. Onun dışında Tome of Knowledge da shard verir.
4-En büyük problemlerden biri coin olayı. Coinler sadece günlük login rewardlardan bazı haritaları tamamlayarak fractal günlük görevlerinden (şansa) veya TP den satın alarak yapabilirsin. Bunun dışında elde edemiyorsun. Ayrıntı bilgi için https://wiki.guildwars2.com/wiki/Mystic_Coin
5-Runestoneları Claw of Jormag world boss nun olduğu yerdeki NPC den alıyorsun. Drop u yok. Ayrıntı için https://wiki.guildwars2.com/wiki/Icy_Runestone
6-Eğer 3 tane yapmak istersen başka bir karakter ile tekrar map completion yapman gerek.

- Fiyatlar dediğin gibi materyal veya precursorların fiyatına bağlıdır. Şu anda halloween eventi olduğu için fiyatlar düşmüş olabilir. Ama kesin olarak kestirmek çok zor.
-Fold kasıp almak zamandan craftı goldtan kar etmeni sağlar. Twilight pahalı bir silah onun için craftı daha ucuza gelir. Precursor u ucuz silahları direk almak daha mantıklı. Farkı bence bu.

Teşekkürler ?
biliglerin için gerçekten teşekkür ederim. Aklıma takılan bunlardı iyi oldu soru işareti kalmadı Smile Twilight en ucuz 2850 yi gördü ama dün bir anda patladı ve şuanda 3100 lerde geziyor Smile
Önemli değil her zaman Big Grin
Artı Bilgiler vereyim. ++++++++

Legendary'i uzun vadeli yapacaksan eğer Mystic Con'in en çok harcanan alanlarından bir olan Mystic Flower'ı PvP Reward track var Pvp'de aldığın puanlarla Reward trac ödüllleri alırsın. Ödüllerde Mystic Flower olanlar var 2/3 tane veriyor. Buradan kasabilrsin ve bu sayede Tome of Knowldge da kasmış olursun 1 taşla 2 kuş vurursun.

Icy_Runestone = kesinlikle ve kesinlikle 100 GOLD gidecek azı çoğu yok Smile

Legendary fiyatları her zaman oynar ve sebebi "Black Friday" de olabilir.
(21-11-2017, 10:07 AM)justme Nickli Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Artı Bilgiler vereyim. ++++++++

Legendary'i uzun vadeli yapacaksan eğer Mystic Con'in en çok harcanan alanlarından bir olan Mystic Flower'ı PvP Reward track var Pvp'de aldığın puanlarla Reward trac ödüllleri alırsın. Ödüllerde Mystic Flower olanlar var 2/3 tane veriyor. Buradan kasabilrsin ve bu sayede Tome of Knowldge da kasmış olursun 1 taşla 2 kuş vurursun.

Icy_Runestone = kesinlikle ve kesinlikle 100 GOLD gidecek azı çoğu yok Smile

Legendary fiyatları her zaman oynar ve sebebi "Black Friday" de olabilir.

mystic coin toplamakta çok zorlanıyorum ve nasıl kesin elde edeceğimi bilmiyorum şuanlık 2 tane var elimde şaka gibi Smile
PvP' ye daha hiç katılmadım ranger human karakterim var 80 lvl 3-4 parça dışında setim exotic Pvp de harcamasınlar beni Smile
Icy runestone'ye dediğin gibi her türlü 100 gold vericem malesef bunun farkındayım ve beni üzüyor Smile

Şunuda eklemek istiyorum Snowrose arkadaşım TP den mystic coin alabilirsin demişti dün akşam bakmıştım ( sürekli olarak gerekli olan şeyleri TP den kontrol edip fiyatlarına bakarım hergün ) benim sw'de Mystic coin tanesi 76 gümüştü. Gerekli olanı bulamazsam mecbur TP den alıcağım galiba öyle gözüküyor Smile
@thekatalistt bildiğim kadarı ile trading post serverdan servera değişmiyor ve tahminimce hem avrupa hemde amerika serverinin tp si aynı.
arkadaşlar merhaba ben gw2 de yeni sayılırım oyunubaya sevdim dlc leri almayı düşünüyorum ama HoT mu almalıyım Yoksa PoF mu bilemedim bu pakatler dışında oyuna para yatırmak gerekirmi ve HoT alsam yeterli olur mu
(21-11-2017, 08:30 PM)Selenge Nickli Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]@thekatalistt bildiğim kadarı ile trading post serverdan servera değişmiyor ve tahminimce hem avrupa hemde amerika serverinin tp si aynı.

hmm olabilir bak bunu bilmiyordum fiyatlar aynı o zaman her sw'de. Bilgilendirdiğin için teşekkür ederim Smile
(21-11-2017, 08:36 PM)leblebi Nickli Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]arkadaşlar merhaba ben gw2 de yeni sayılırım oyunubaya sevdim dlc leri almayı düşünüyorum ama HoT mu almalıyım Yoksa PoF mu bilemedim bu pakatler dışında oyuna para yatırmak gerekirmi ve HoT alsam yeterli olur mu

ben free oynuyorum şuan yaklaşık oyunu tam kavramam için 4-5 tane 80 lvl char yaptım. Benim görüşüm yanılıyorda olabilirim sadece fikrimi söylemek istiyorum. Durumun varsa her 2 paketide alman. HoT alman kısıtlamalar kalkacak ve daha rahat bir oyun oynarsın ve bir çok güzel yanıda var tabiki ve PoF alırsanda mountlar sayesinde map'i bitirmen daha kolay olur. Mountlarla aşırı bir derecede hızlı hareket etmeni sağladığı için vakitten tasarruf etmiş olur ve harita tamamlıcam diye canın sıkılmaz kısa bir zamanda tamamlarsın. Forumda daha detaylı ve derin şekilde anlatıcak arkadaşlar mevcut ve aynı zamanda forumun konularını araştırabilirsen HoT ve PoF arasındaki farkları ve katkılarını tüm ayrıntıları ile bulabilirsin Smile
arkdaşlar merhaba biliyorum burası belki konu için uygun yer değil ama başka yazacak yer bulamadm.ben wow veya gw2 almayı düşünüyorum lakin çok kararsızım ikisinide pek oynamışlığım yok gw2 de Hot ve Pof u alırsam başka herhangi bir ödeme yapmam gerekecek mi cebimden para çıkıcak mı başka yani yardımcı olursanız sevinirim Smile
Başka herhangi bir para ödemene gerek yok. Hayat boyu başka bir ödeme yapmadan oynayabilirsin. Sadece ilerde başka bir expension gelse bile ister alırsın ister almazsın ama elindeki paketlerle devam edebilirsin.
Snowrose kardeşim güzel bir şekilde açıklamış Smile WoW'a her ay para yatırmak zengin işi bence Smile Gerçi sürekli günün 12 saati WoW oynarım dersen aylık para yatırmadan oyun içindeki goldlada aylık ödemeni yapabiliyorsun diye biliyorum ama bu zamanda gold'u olduğu gibi aylık oynamana yatıracağın için oyunu sadece gold kasmak için oynamış olursun zevk alamazsın Smile GW2'nin HoT ve PoF paketlerini al kafan rahat etsin ömür boyu oyna Smile
hocam saolun peki sadece HoT u alsam ne kadar idare eder beni daredevil oynamak istiyorum zaten yoksa hani PoF ta almak şart mıdır
(24-11-2017, 08:24 PM)leblebi Nickli Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]hocam saolun peki sadece HoT u alsam ne kadar idare eder beni daredevil oynamak istiyorum zaten yoksa hani PoF ta almak şart mıdır

HoT aldın mı sadece oyundaki kısıtlamalar kalkacak. Mastery sistemi açılacak. Oyunu tam anlamıyla kullanabileceksin. PoF aldın mı mountlar yani bineklere sağip olacaksın. Bunun güzel yani inanılmaz bir şekilde hareket hızı kazanıp map complate yapmanı hızlandıracak. HoT almadan PoF almanın bir anlamı yok diye biliyorum yanlışta olabilir o konuda kesin bir bilgiye sağip değilim.
Sayfalar: 1 2