Guild Wars 2 Türkiye

Orjinalini görmek için tıklayınız: Oyuna Başlamak
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhabalar ben oyuna başlamayı düşünüyorum fakat hiçbir bilgim yok mmorpg oyunlarını fazlaca oynadım ama bu oyunu denemedim. Oynamak istiyorum Türk kitlesi nasıldır ? Oyuna sıfırdan başlamak nasıl olur, başlamalı mıyım ?
Türk kitlesi aman aman olmasada baya var.. Onun dışında sıfırdan başlanması en kolay oyunlardan biri hatta birincisidir gw2. başlarsan ne dedigimi anlarsın.
(06-10-2018, 09:39 AM)Turkuaz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhabalar ben oyuna başlamayı düşünüyorum fakat hiçbir bilgim yok mmorpg oyunlarını fazlaca oynadım ama bu oyunu denemedim. Oynamak istiyorum Türk kitlesi nasıldır ? Oyuna sıfırdan başlamak nasıl olur, başlamalı mıyım ?
kardeş oyuna başla gerçekten güzel ben bayadır araştırıyorum ama türk oyuncuları birtürlü bulamadım. guild için discord veya clan adı neyse biri ulaşsın da artık bana
Arkadaşlar her guild arayana yazıyorum, Eğer istiyorsanız buraya karakter isminizi yada hesap isminizi yazın. Ben olmasam başka biri illaki ulaşır size.
Kaylla.1405
Merhaba arkadaşlar bende şuan indirdim oyunu pach atıyor kısa bir bilgi verir misiniz? Youtube da bir kaç video izledim fakat pek açıklayıcı gelmedi.
Seçeceğimiz ırk ve karakter statüleri arasında fark oynuyor mu acaba?

Atıyorum Humar Thief
ile
Norn Thief arasındaki fark nedir?
(12-11-2018, 08:35 PM)Burock Nickli Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba arkadaşlar bende şuan indirdim oyunu pach atıyor kısa bir bilgi verir misiniz? Youtube da bir kaç video izledim fakat pek açıklayıcı gelmedi.
Seçeceğimiz ırk ve karakter statüleri arasında fark oynuyor mu acaba?

Atıyorum Humar Thief
ile
Norn Thief arasındaki fark nedir?

https://www.youtube.com/channel/UCMGSKVg...subscriber kanalında birçok yardımcı rehber var göz atabilirsin
Linkledigin kanalin sahibi forumda mi, biliyor musun? Facebook grubundan ve Discord'dan paylasalim.
(28-11-2018, 06:21 PM)Spin Nickli Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Linkledigin kanalin sahibi forumda mi, biliyor musun? Facebook grubundan ve Discord'dan paylasalim.

Tanımıyorum bilmiyorum yayın yapıyormuş aynı zamanda çakinin discordundan gördüm bende orda paylaşılmış