Guild Wars 2 Türkiye

Orjinalini görmek için tıklayınız: Gold Farm
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Oyunda nasıl Gold Farm yapılır?
oyunu oynamadım (çok bekledik ama o ilk aylardaki yoğunluk, arazilerin kapılması vs. durumundan dolayı hevesim kaçtı)
fakat twitch üzerinden AA yayınlarını izlemiştim.
Gold farm için ticaret yapıyorlar. özellikle deniz aşırı.
yüklerini iskelelerdeki tüccarlara teslim edip gold kazanıyorlar.
yükleri ne kadar uzak tüccara teslim edersen gold miktarı o kadar artıyor.
izlediğim zamanlar ben böyle görmüştüm, tabi üstünden epey bi zaman geçti...
Bu guzel bir kaynak olabilir baslangic icin: https://metabattle.com/wiki/Guide:Ways_to_Earn_Gold
ArcheAge bölümünde geziyordum. mesajı görünce ArcheAge ile ilgili olduğunu sanıp, ona göre mesaj yazdım. sorunun GW2 ile ilgili olduğunu akşam farkettim. kusura bakma.
Neyse ki Spin cevaplamış...
Aga eyvallah link için ama yeni başlayan birisi değilim ve oyunda bu zamana kadar hep gold sıkıntısı çektim ve hiç gold farm yapmak gibi bir işim olmadığı için keşfedemedim.bana sağlam para kasma yöntemi lazım.
Video da anlatmış ama en az oyunda 15 saat kalman gerek,çoğu kişi işten kalan vaktinde 4-5 saat oynayabilmekte günlük ve tabiri caizse mala bağlamak dediğimiz şeyleri yapıp oyundan zevk alan varsa yazsın lütfen günlükler,fractal,raid derken gece yarısı oluyor şimdi bazıları atlamasın ben yarım saatte bitiriyorum diye zaten gold farmı soran arkadaşlar oyuna yeni başlayanlar eski olanlar zaten bir şekilde hiçbir şey yapmasa bile gece sonunda 50 gold eklemiş olabiliyorlar ben şahsen ecto kumarından yaptım herşeyi 30k ya yakın almışlığım var,işin özü şu para kasacam diye kendizini heder etmeyin oyundan zevk almaya bakın para bir şekilde birikiyor ben ilk ascended set silahı 3,5 sene sonra yaptım yada bir clana üye iseniz clanınızdan yardım alabilirsiniz tabii bir clan ise