Guild Wars 2 Türkiye

Orjinalini görmek için tıklayınız: Hall of Monuments Ödüllerine Genel Bakış
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
1 2 sorum olucak.
1 - Şimdi ben hom achilerini almak istiyorum da. Bunu almak için gw1 oynamam lazım. Gw1 in sitesine girince Guild Wars® Platinum Edition , Guild Wars® Trilogy , Guild Wars® Factions™, Guild Wars® Nightfall™, Guild Wars®: Game of the Year Edition , Guild Wars® Eye of the North™ , Guild Wars® Platinum Edition bunlar var . Hangilerini almam lazım ?

2- http://www.amazon.com/GUILD-WARS-COMPLET...ild+wars+4 bu linktekini satın alsam güvenilir olur mu ? kendi sitesinde daha pahalı ayrıca .. kafam karıştı açıkçası

3- ne kadar sürede ortalama bütün homları tamamlarım ?
4 - son sorum ise hala gw1 oynayan var mıdır ? oyuna girince mapte 3 4 kişi görmek istemiyorum
Kendi sitesinden alacaksan Trilogy + Eye of the North paketlerini alman lazım. Amazondaki paket hepsini kapsıyor onu alsan yeter. Şuan ne kadar sürer bir fikrim yok Hom'u tamamlamak ama 0dan başlayacaksan uğraştırır haliyle 30 yapmak bile. Hala Gw1 oynayan baya insan var. Ben sık sık girip oynuyorum. Gayet kalabalık koyun yalnızlık çekmezsin.
o zmn ufak bir soru daha sorayım. Şimdi gittigidiyor yada hepsi burada siteleri varya mesela satıcıların güven oylaması fln oluyor. bu vermiş oldugum linkteki satıcı güvenilir fln mı onu nereden bakıcam. (Çünkü kendi sitesi ile bu link arasında deli fiyat farkı var) Ayrıca adam key mi yolıcak bana yoksa kutulu oyunu mu yollıcak bana ?
http://www.amazon.com/GUILD-WARS-COMPLET...ewpoints=1

Burda var yorumlar işte ona göre karar ver kendin. Olumsuz yorum yapanda varolumlu yapanda.
Sayfalar: 1 2 3