Guild Wars 2 Türkiye
gs/sword+pistol build - Baskı Önizleme

+- Guild Wars 2 Türkiye (http://www.guildwars2tr.com/forum)
+-- Forum: Guild Wars 2 (http://www.guildwars2tr.com/forum/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: Sınıflar (http://www.guildwars2tr.com/forum/forumdisplay.php?fid=13)
+---- Forum: Mesmer (http://www.guildwars2tr.com/forum/forumdisplay.php?fid=96)
+---- Konu Başlığı: gs/sword+pistol build (/showthread.php?tid=2658)gs/sword+pistol build - alcarinx - 21-10-2012

BUILD forumda pek mesmer ile alakalı build yok bu yüzden spvp ye yeni başlayanlar için kendi buildimi paylaşayım istedim.çok aşırı deneyimli değilim aslında hatalı gördüğünüz noktaları söylerseniz benim açımdan da iyi olacak.genelde 30/20/15/0/5 ya da 30/20/10/0/10 bu tarzlarda gidiyorum son bir kaç gündür ama oyun tipim genelde aynı.açılış ve bitirişleri genelde mind wrack ile yapıyorum bu yüzden bol bol clone ihtiyacım oluyor.clone lar hem karışıklık yapıyor hemde mind wrack kullanılıp patlatılınca iyi hasar veriyorlar Big Grin kalabalık alana 3 clone mind wrack ardında da gsnin phantasmal berserkeri gerçekten iyi oluyor.dayanıklılık fena olmasada yüksek hasarı kaldıramıyor karakter bu yüzden yüksek hasarlardan dodge, blink, decoy son olarakta mass invisibility.ayrcıa blink-swap yakalamakta da iyi iş yapıyor.genelde tek target a açılışı yapıp ardından swap-blurred frenzy ve phantasmal duelisti bırakıp uzaklaşıp gs ile iş yapıyorum.yani mind wrack sword-pistol burst yaptıktan sonra uzaklaşıp gs sword ile hasara devam ediyorum eğer ki rakip size hasar vermeye başlarsa decoy ya da blink yardıma koşuyor hasar kaldırabiliyoruz çok olmasa da ama olabildiğince hasar almaktan kaçınmak ve hareketli olmak gerekiyor.kalabalık alanlarda ise gs ile uzaktan iş yaparken sağlığı azalan rakibe swap-blurred frenzy atıp ölmediyse üzerine mind wrack kullanıp blinkle oradan uzaklaşıyorum.daha da ölmediyse adamın bayağı sağlığı varmış ne işim var orada diyip kaçıyorum Big Grin skilleri dikkatli kullanıp çok aşırı macera arayışı içinde olmazsam uzun süre hayatta kalıyorum.hatta bir çok oyunda ölmediğim oluyor.
dilerim biraz da olsa açıklayıcı olmuştur.kusurlarım varsa affola Big Grin


RE: gs/sword+pistol build - albatros - 21-10-2012

1. Konu yanlış yerde. Şurada olması lazım.

2. 80 level'a geldiğinde 10K canın olacak ve 8K civarı yiyeceksin. sPvP'de de kolay ölürsün baya... Benim build'i bir Hearth Of Mist'de dene. Senin oynama stiline baya yakın. (Daha az Shatter skilleri var)


RE: gs/sword+pistol build - alcarinx - 21-10-2012

2-3 kez wvw denedim bu yüzden o konu hakkında çok aşırı bilgim yok.zaten buildi spvp için yapmıştım.level kasarken impiration ağırlıklı gidiyorum.lakin spvpde kolay ölmüyorum garanti ederim.buildine yakın bir build denemişliğim var.ufak bir kaç değişiklik yapıp yeniden denerim.pardon yanlış yere açmışım benden önce bir build paylaşılmış ondan paylaşmıştım.