Guild Wars 2 Türkiye
Battlefield 3 Origin üzerinden 3 hazirana kadar ücretsiz dağıtılıyor - Baskı Önizleme

+- Guild Wars 2 Türkiye (http://www.guildwars2tr.com/forum)
+-- Forum: Diğer Oyunlar (http://www.guildwars2tr.com/forum/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Forum: Diğer Türler (http://www.guildwars2tr.com/forum/forumdisplay.php?fid=61)
+--- Konu Başlığı: Battlefield 3 Origin üzerinden 3 hazirana kadar ücretsiz dağıtılıyor (/showthread.php?tid=4761)

Battlefield 3 Origin üzerinden 3 hazirana kadar ücretsiz dağıtılıyor - Deviant - 29-05-2014

Yeri değil biliyorum ama en çok ziyaret edilen bölüme yazmak istedimki herkez faydalansın diye Origin üzerinden hesabınız yoksa hesap açıp ücretsiz aktifleştirebilirsiniz tabi bu sadece standart edition dlc`ler hariç

https://www.origin.com/en-ie/store/buy/battlefield-3/pc-download/base-game/standard-edition

RE: Battlefield 3 Origin üzerinden 3 hazirana kadar ücretsiz dağıtılıyor - Avalon - 31-05-2014

Çok sağol, bugün oynadım biraz, bir bok beceremedim. Gelen vuruyo, giden vuruyo. Sad

RE: Battlefield 3 Origin üzerinden 3 hazirana kadar ücretsiz dağıtılıyor - Enju - 31-05-2014

BF4 çıkalı epey oldu. BF3'de kalanlar ya hard pro takımlardır, ya da bu kampanyayı değerlendirmek isteyen nooblar ^^ Pek zevki olacağını sanmıyorum.

RE: Battlefield 3 Origin üzerinden 3 hazirana kadar ücretsiz dağıtılıyor - Gregar - 31-05-2014

Yilbasi indiriminde butun dlcleri ile beraber 9 euroya almistim, gercekten noob kanallarina katilan prolar insani bezdiriyor, ya da ilk ciktigi zamanlar olan autoaim bot olayi var yine. Cunku herifler imkansiz yerlerden imkansiz headshotlar yapiyor

RE: Battlefield 3 Origin üzerinden 3 hazirana kadar ücretsiz dağıtılıyor - xcoolfoolx - 31-05-2014

Forumlarda internet kafeye kuracağım diyen kafe sahibi gördüm. Büyük ihtimalle steam'da left4dead 2 nin bedava olduğu zaman gibi olucak.(Bir ara arka arkaya 3-4 türkün olduğu gruplara denk gelmiştim) ama en azından bf4 e göre çok daha bugsuz sorunsuz bir süre oynanır

RE: Battlefield 3 Origin üzerinden 3 hazirana kadar ücretsiz dağıtılıyor - Enju - 31-05-2014

Ben şahsen indirmedim bile. Zaten BF oynanışı bana çok yavaş geliyor CoD fanıyım ben Big Grin

RE: Battlefield 3 Origin üzerinden 3 hazirana kadar ücretsiz dağıtılıyor - Deviant - 01-06-2014

illa ki indirmeniz gerekmiyor korsan bir bf3 cd si bulabilirseniz pc ye yükleyip ardından yüklenen oyunu origin games`te bulunan bf3 klasörün içine atıp origin launcherden download butonuna tıklayın onarım yapıp eksik dosyaları güncelleyip oyuna bağlana bilirsiniz, tabi önce birkaç MB oyunu download edin

RE: Battlefield 3 Origin üzerinden 3 hazirana kadar ücretsiz dağıtılıyor - Enju - 01-06-2014

Pc'me güvenseydim zaten BF4 ve CoD alacaktım ben de güvenemedim ^^

RE: Battlefield 3 Origin üzerinden 3 hazirana kadar ücretsiz dağıtılıyor - xcoolfoolx - 01-06-2014

Bf3 ün o kadar yüksek bir sistem ihtiyacı yok bf4 almış başını gitmiş bf3 için 7 yıllık bir pc'm var çalıştırıyı gayet hoş bi şekilde

RE: Battlefield 3 Origin üzerinden 3 hazirana kadar ücretsiz dağıtılıyor - Enju - 01-06-2014

Neredeyse 2 sene olacak ne fan temizlettim ne de macun değiştirdim ^^ Üşengeçlik çok zor.

RE: Battlefield 3 Origin üzerinden 3 hazirana kadar ücretsiz dağıtılıyor - Avalon - 01-06-2014

Benim PC BF4'ü kaldıramayacağından ancak BF3 oynayabiliyorum. BF3'ü de en düşük ayarlarda oynamama rağmen, görüntü hala süper ve CoD'a fark atıyor. Etraftaki araçları kullanmak ise ayrı bir zevk. Smile

Bu fırsatı burada duyurduğun için sana yeniden teşekkür ederim. Sayende COD4'ün saçma, bidik, bomba yağmuru yağan haritalarından kurtulmuş oldum.

Bu arada dün tek maçta "45 kills, 21 deaths" ile kendi rekorumu kırdım. Tongue Tabii maçın 3000 ticket'lı olduğunu da göz önünde bulundurmak lazım sanırım. Big Grin

RE: Battlefield 3 Origin üzerinden 3 hazirana kadar ücretsiz dağıtılıyor - Deviant - 02-06-2014

çok uzun zamandır bf3 oynuyordum ayrıca oyunun modlarına da göz atın weapon master knife only ve diğer eylenceli modlar pek çok güzel tabi normal edition`ları dlc siz bu özellikleri karşılarmı bilmiyorum, zamanında 150 tl vermiştim premium`a origin storeden aldım 6 aydır oyuna girdiğim de yok, zamanında metro haritasında bomba silahı ve roket le mükemmel killer elde ediyordum şimdi ise Dark Souls 2 kaptırdık gidiyoruz hayatımda bukadar güzel ve aynızamanda bukadar sinir bozucu zorluğa sahip bir oyun görmedim