Guild Wars 2 Türkiye
Chronomancer Skilleri - Baskı Önizleme

+- Guild Wars 2 Türkiye (http://www.guildwars2tr.com/forum)
+-- Forum: Guild Wars 2 (http://www.guildwars2tr.com/forum/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: Sınıflar (http://www.guildwars2tr.com/forum/forumdisplay.php?fid=13)
+---- Forum: Mesmer (http://www.guildwars2tr.com/forum/forumdisplay.php?fid=96)
+---- Konu Başlığı: Chronomancer Skilleri (/showthread.php?tid=5228)Chronomancer Skilleri - Elenaina - 07-05-2015

Chronomancer

Chronomancer_concept_art.jpg

Mesmer'in seçkin uzmanlığı olan chronomancer shield kullanabilir. Chronomancer size 5 tane shatter skilli, Continuum Shift ve welllere ulaşabiliyor, bu skill tipi daha önceki mesmerlerde yoktu.

Chronomancer skilleri

Profession Mekaniği
Shatterlar mesmerin profesion mekaniğidir. Shatter sikillerini kullandığınızda ilizyonları yok ederek güçlü efektler oluşturursunuz.

Continuum Split (60sn cooldown)
Bütün ilizyonları patlat ve zaman boşluğunda bir rift oluştur. Bittiği zaman ise bir önceki konumunuza sizin daha önceki sağlığınızla, enduranceınızla ve skill şarj sürenizle(recharge) geri dönersiniz. Duration patlattığınız illusion sayısına göre artar.

Continuum Shift
Bir önceki zaman çizelgesine geri dön. Sağlığınız, enduranceiniz ve clooldownlarınız önceki durumlarına geri dönsünler. Rift yok edilirse hemen transport edilirsiniz.


Silah skilleri

Echo of Memory(30sn Cooldown)
Bir sonraki atağı bloklar. Bu skill bittiği zaman bir phantasm oluşturur, phantasm düşmanları yavaşlatırken dostlarınızı alarcity(Skillerin yeniden kullanım süresini düşürür) ile ödüllendirir. Bir atak bloklandığı zaman Deja vu kısa süreliğine kullanınabilir hale gelir.

Deja Vu
Bir sonraki atağı bloklar. Bu skill bittiği zaman bir phantasm oluşturur, phantasm düşmanları yavaşlatırken dostlarınızı alarcity ile ödüllendirir.

Tides of Time (40sn Cooldown)
Zamana ait dagalı bir enerji fırlatır. Bu enerji düşmana hasar verirken geçtiği yerde bulunan dostları bufflar. Bu dalga tekrar size döner. Eğer dönerken bu dalgaya dokunursanız bu skill'in yeniden kullanım süresi düşer.

Slot Skilleri

Healing

Well of Eternity (20sn Cooldown)
Zamanı geri saran bir well oluşturur, dostlarına vigor kazandırır. Bittiğindeyse alanda bulunan tüm dostlara heal sağlar.

Utility

Well of Action (30sn Cooldown)
Zamanın gerisinde bir well oluşturur düşmanlara hasar verir ve onları yavaşlatır. Well bittiğinde zaman geriye sıçrar, dostları quickness ile ödüllendirir.

Well of Calamity
(20sn Cooldown)
Zamanı yırtan bir well oluşturur ve alanda bulunan düşmanlara hasar, weakness ve cripple verir. Bittiğindeyse alanda bulunan düşmanlara şiddetli bir hasar verir.

Well of Precognition (45sn Cooldown)
Bir well oluşturur ve dostlarına geleceği görme imkanı verir ve onların atakları bloklanamaz. Well bittiğinde dostların kısa bir süreliğine gelen ataklardan kurtulurlar (evade).

Well of Recall (45sn Cooldown)
Hafıza welli oluşturur ve bu well dostların skilllerini yeniden dolum süresini hızlandırır. Bittiğindeyse düşmanların hafızalarını çalar, onlara hasar ve chill verir.

Elite

Gravity Well (150sn Cooldown)
Güçlü bir well oluşturup düşmanları merkezine çeker ve dostlarına stability verir. Bittiğindeyse içinde kalan düşmanları havada tutar.

Chronomancer Traitleri

(I) Illusionary Reversion
Herhangi bir açıklama yok

(VII) Chronophantasma
Herhangi bir açıklama yokRE: Chronomancer Skilleri - Thrain Facfurious - 08-05-2015

Bu mantıkla Necromancer' a Mantras gelir Smile


RE: Chronomancer Skilleri - dankota - 08-05-2015

skillerin özellikleri çok hoşuma gitti bu zaman olayları doğru kullanılabilirse çok işe yara gibi duruyor.


RE: Chronomancer Skilleri - Kıllı - 09-05-2015

Elite skiline bayıldım . Çeviri için teşekkürler ...