Guild Wars 2 Türkiye
Fabulous Unicorn - Yeni raid guildi - Baskı Önizleme

+- Guild Wars 2 Türkiye (http://www.guildwars2tr.com/forum)
+-- Forum: Guild Wars 2 (http://www.guildwars2tr.com/forum/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: Guild Tanıtım (http://www.guildwars2tr.com/forum/forumdisplay.php?fid=45)
+--- Konu Başlığı: Fabulous Unicorn - Yeni raid guildi (/showthread.php?tid=6521)Fabulous Unicorn - Yeni raid guildi - grakon - 21-09-2018

Arkadaşlar merhaba,

Guild Wars 2'yi üç arkadaş olarak son dört aydır aktif olarak oynamaktayız. Oyun git gide bizi bizden alıyor, hikayeye dahil oldukça oyunu daha çok sevmeye başladık ve uzun süre oynamayı planlıyoruz. Şu an aktif türk guildlerine giriş yaptık ama kendimize pek yer bulamadık, genelde takımlar belli. End-Game contenti bizimle birlikte tamamlayabilecek arkadaşlar arıyoruz(Fractal CM, Raid, Raid CM). Harici olarak oyunun her tarafından keyif almaya çalışıyoruz, WvW ve Pvp içinde ayrı bir takım oluşturmak istiyoruz. Serverımız desolation wvw için gerekirse birlikte bir servera geçilebilir. Oyunu öğretmekten her zaman keyif alıyoruz, bildiğimiz herşeyi öğretip birlikte büyümek istiyoruz. Asıl amacımız 10 kişilik bir aktif ekip kurmak, dahil olmak isteyen herkesi bekleriz.

Oyun içinden mail veya whisper atarak bize ulaşabilirsiniz.

Grokan.7315
bdfr.5017


RE: Fabulous Unicorn - Yeni raid guildi - Spin - 26-09-2018

Basarilar arkadaslar Smile


Cvp: Fabulous Unicorn - Yeni raid guildi - bdfr - 27-09-2018

Ekibi en iyi şekilde guild de toplayabileceğimizi düşündük, o yüzden guildimizi kurduk. Aramıza katılmak isteyen arkadaşları bekleriz.